TELLIMINE

Tellimusi võetame vastu ööpäevaringselt. Ostu sooritamisel palume vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalselt.

Tellimuse sooritamiseks valige toode ja suurus ning lisage see ostukorvi. Jälgige ekraanil ilmuvaid juhiseid.  Kinnitage tellimus. Tellimuse kinnitus jõuab Teie poolt sisestatud e-mailile paari sekundi jooksul. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma.

MAKSMINE

Peale tellimuse vormistamist saadame Teile e-maili teel  arve, mitte hiljem kui järgmise tööpäeva jooksul.  Ostu eest tasumine toimub pangaülekandega.  Kui arve ei ole jõudnud 1 tööpäeva jooksul, palume võtta meiega ühendust - võimalik, et sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.

Arve tasumisel palun sisestage kindlasti arve number. 

Kui kauba tellimust ei ole võimalik täita, maksame Teile samal päeval kogu Teie poolt tasutud raha tagasi.

Kaup kuulub müüjale kuni arvel näidatud summa on täielikult laekunud meie arveldusarvele.


KOHALETOIMETAMINE


Kaup saadetakse ostjale tasuta hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast raha kontole laekumist. Tellitud kaubad toimetab Eesti Vabariigi piires kohale kullerfirma.

VAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele on Teil õigus teatada ostust taganemisest hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Sellisel juhul tuleb teil toode tagastada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate edastamist. Tagastatava toote saab vahetada teise toote vastu või soovi korral saada raha tagasi. Palume Teil teavitada meid sellest soovist koheselt pärast tellimuse kättesaamist. Kui ostja soovib saada tagastatud toote eest raha, kanname kauba ja postikulude eest raha tagasi esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate saamist.

 

Kui tellitud kaup jõudis Teieni praagina, mida polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatud või kui kaup ei ole see, mida Te tellisite, palume meid sellest koheselt e-posti teel informeerida. Defektsed tooted vahetame ümber. Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat arvates kauba kättesaamisest.

Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu selgitame ise. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist. Vahetamine/tagatamine ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote/paki valest kasutamisest/avamisest.

Kauba tagastamine toimub kulleriga müüja kulul või tuleme ise järele.

PRIVAATSUS

Müüja kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. Müüja kasutab isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks.

 
Soovin rohkem teavet aiavõrgu kohta
E-mail:
Pealkiri:
Sõnum:
Sul pole veel tellimust.